Restaurace & Bar

RESTAURACE

V restauraci jsme se po mnohaletém celotýdenním provozu zaměřili v posledním období hlavně na vaření obědů, kdy máme každý všední den nové MENU. Preferujeme čerstvé, nemražené suroviny a maso z českých zdrojů. Často zařazujeme na menu i čerstvé, opět nemražené, ryby. Sladkovodní i mořské. Rádi připravujeme italské těstoviny, nebo španělskou paellu. A kromě klasických příloh u nás můžete často ochutnat, dnes již pozapomenuté dobroty jako krkonošského Kubu, tarhoně, pohanku či cous-cous. Vše je navařené a připravené tak, aby měl host svůj oběd na stole v pokud možno co nejkraším čase. Každý den nové MENU si můžete nechat zasílat do svých e-mailů, viz formulář níže.

Pro obědy je k dispozici restaurace, která má 28 míst, salonek má 24 míst a v teplých, nejen letních dnech, je k dospozici i zahradní restaurace s kapacitou 30 míst.

Polední menu

1.
0.
0,-

POZNÁMKA K DNEŠNÍ NABÍDCE

DOBRÝ DEN
NĚKOLIK NOVINEK Z NAŠÍ REKONSTRUKČNÍ FRONTY.

JAK JSME AVIZOVALI U NÁS NA RESTAURACI (POSLEDNÍ ČERVNOVÝ TÝDEN), MÁME PŘED SEBOU URČITÉ STAVEBNÍ ÚPRAVY (REKONSTRUKCE) V PROSTORÁCH RESTAURACE (SOCIÁLNÍCH ZAŘÍZENÍCH). PRÁCE NYNÍ PROBÍHAJÍ NA PLNÉ OBRÁTKY.
VYMYSLELI JSME SI DALŠÍ A DALŠÍ VĚCI, NA KTERÝCH PRACUJEME. NĚKTERÉ HOSTÉ UVIDÍ A NĚKTERÉ JSOU V PROSTORÁCH KUCHYNĚ A \"ZÁKULISÍ\"

PŮVODNĚ JSME CHTĚLI VĚCI STIHNOUT DO KONCE SRPNA ALE VYMYSLELI JSME SI DALŠÍ VĚCI K PRÁCI , KTERÉ VŠE PRODLUŽUJÍ. MOMENTÁLNĚ TO VIDÍME , ŽE BY ŘEMESLNÍCI MOHLI SKONČIT V PŮLCE ZÁŘÍ. UVIDÍME.

DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ A PŘEJEME VŠEM PŘÍJEMNÉ PROŽITÍ ZBYTKU LETNÍCH - DOVOLENKOVÝCH TÝDNŮ.HOTEL A UBYTOVÁNÍ VČETNĚ SNÍDANÍ JSOU NORMÁLNĚ V PROVOZU A BEZ OMEZENÍ.
DO KONCE SRPNA JE JIŽ TÉMĚŘ PLNO. ZÁŘÍ SE TAKÉ RYCHLE PLNÍ.
TEL. KONTAKT NA UBYTOVÁNÍ : 603 803 812

JAKÉHOLIV MENU Z AKTUÁLNÍ NABÍDKY SI MŮŽETE U NÁS V PRŮBĚHU DOPOLEDNE REZERVOVAT (NECHAT ODLOŽIT) NA TELEFONNÍM ČÍSLE:  +420 571 412 130

DENNÍ MENU NA E-MAIL

 
 

Fotogalerie

1. Restaurace

2. Restaurace

3. Restaurace

4. Restaurace

5. Restaurace

6. Restaurace

7. Restaurace

8. Restaurace

9. Restaurace

10. Restaurace

11. Restaurace

12. Restaurace


 
Hotel Britannia
Hotel Britannia
Hotel Britannia

Hotel Britannia
Hotel Britannia
Hotel Britannia

Hotel Britannia
Hotel Britannia
Hotel Britannia

Hotel Britannia
Hotel Britannia
Hotel Britannia