Restaurace & Bar

RESTAURACE

V restauraci jsme se po mnohaletém celotýdenním provozu zaměřili v posledním období hlavně na vaření obědů, kdy máme každý všední den nové MENU. Preferujeme čerstvé, nemražené suroviny a maso z českých zdrojů. Často zařazujeme na menu i čerstvé, opět nemražené, ryby. Sladkovodní i mořské. Rádi připravujeme italské těstoviny, nebo španělskou paellu. A kromě klasických příloh u nás můžete často ochutnat, dnes již pozapomenuté dobroty jako krkonošského Kubu, tarhoně, pohanku či cous-cous. Vše je navařené a připravené tak, aby měl host svůj oběd na stole v pokud možno co nejkraším čase. Každý den nové MENU si můžete nechat zasílat do svých e-mailů, viz formulář níže.

Pro obědy je k dispozici restaurace, která má 28 míst, salonek má 24 míst a v teplých, nejen letních dnech, je k dospozici i zahradní restaurace s kapacitou 30 míst.

Polední menu

1.
0.
0,-

POZNÁMKA K DNEŠNÍ NABÍDCE

DOBRÝ DEN, VÁŽENÍ HOSTÉ
JAK JSME AVIZOVALI U NÁS NA RESTAURACI, V POSLEDNÍM ČERVNOVÉM TÝDNU, MÁME PŘED SEBOU URČITÉ STAVEBNÍ ÚPRAVY (REKONSTRUKCE) V PROSTORÁCH RESTAURACE.
NAPLANOVALI JSME UZAVŘENÍ RESTAURACE ÚMYSLNĚ NA DOBU LETNÍ, KDY VĚTŠINA OBYVATEL VSETÍNA VYJÍŽDÍ K MOŘI, NA VÝLETY, NA DOVOLENÉ.

RESTAURACE PROTO BUDE NĚKOLIK TÝDNŮ UZAVŘENA.
BUDEME SE SNAŽIT STIHNOUT CO MÁME V PLÁNU CO NEJDŘÍVE. PŘEDPOKLÁDÁME , ŽE 1. ZÁŘÍ BYCHOM MOHLI MÍT VŠE HOTOVO A OPĚT OTEVŘÍT.

DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ A PŘEJEME VŠEM PŘÍJEMNÉ PROŽITÍ LETNÍCH DOVOLENKOVÝCH TÝDNŮ.


HOTEL A UBYTOVÁNÍ JE V PROVOZU A BEZ OMEZENÍ
603 803 812

JAKÉHOLIV MENU Z AKTUÁLNÍ NABÍDKY SI MŮŽETE U NÁS V PRŮBĚHU DOPOLEDNE REZERVOVAT (NECHAT ODLOŽIT) NA TELEFONNÍM ČÍSLE:  +420 571 412 130

DENNÍ MENU NA E-MAIL

 
 

Fotogalerie

1. Restaurace

2. Restaurace

3. Restaurace

4. Restaurace

5. Restaurace

6. Restaurace

7. Restaurace

8. Restaurace

9. Restaurace

10. Restaurace

11. Restaurace

12. Restaurace


 
Hotel Britannia
Hotel Britannia
Hotel Britannia

Hotel Britannia
Hotel Britannia
Hotel Britannia

Hotel Britannia
Hotel Britannia
Hotel Britannia

Hotel Britannia
Hotel Britannia
Hotel Britannia