Naše kronika

NAŠE KRONIKA aneb TŘI DESETILETÍ VZPOMÍNEK

Hotel Britannia Vsetín slaví 30 let od svého otevření. Za ony tři desítky let jsme měli tu čest u nás pohostit a ubytovat také mnoho osobností z oblasti kultury, sportu, společenského života i politiky. Naše maminka se vždy starala o to aby u nás bylo hostům příjemně a důkladně zařazovala do naší kroniky poznámky a podpisy těchto vzácných hostů.

Při nedávném prohlížení naší kroniky jsme si říkali, že by byla škoda, kdybychom se nepodělili o naše „3 desetiletí vzpomínek“. V tomto roce průběžně doplňujeme a aktualizujeme záznamy z našich kronik. Můžete zavzpomínat na známé tváře společně s námi.

V první části naší rekapitulace zavzpomínáme na věnování od hostů z oblasti kultry. Za těch 30let u nás spinkalo mnoho herců, zpěváků, hudebníků, spisovatelů či novinářů.

V druhé části si připomínáme osobnosti z oblasti sportu, kteří u nás byli buďto ubytování, nebo navštívili restauraci, po zápasech.

Třetí kapitola je věnována tenisové a fotbalové Amfoře Petra Salavy. Tu celkem 6x hostil náš otec, Petr Říha starší. Poté co nás v roce 2008 opustil, jsme s bratrem Karlem uspořádali v roce 2009 Memoriál Petra Říhy, což byl tenisvý turnaj osobností spojený s dětskou show, která proběhla ve vsetínském parku v Panské zahradě. V režii tehdy velmi populárního Michala Nesvatby (ze školky). Krásné vzpomínky.

Poslední část naší virtuální kroniky je věnována muzikantům a hudebníkům, kteří vystoupili na legendárním festivalu Masters Of Rock. Coby celoživotní fanoušek rockové muziky tradičně půjčujeme zdarma celý hotel k dispozici pořadatelům festivalu a mohli jsme tak pohostit mnoho známých skupin, zpěváků, kteří na festivalu vystoupili. Nutno podotknout, že to byla vždy velmi milá a pohodová setkání, včetně posezení u nejedné skleničky dobré whisky :-)

První kapitola

Druhá kapitola

Třetí kapitola


 
Hotel Britannia
Hotel Britannia
Hotel Britannia

Hotel Britannia
Hotel Britannia
Hotel Britannia

Hotel Britannia
Hotel Britannia
Hotel Britannia

Hotel Britannia
Hotel Britannia
Hotel Britannia