Hotel Britannia Vsetín je rodinný podnik, který jsme otevřeli již v roce 1992. Jsme nejdéle působící hotel a restaurace na Vsetíně, bez změny majitele. U nás víte již téměř třicet let kdo Vás ubytuje, kdo Vám ráno udělá snídani. Neaspirujeme na nejmodernější ubytovací zařízení prošpikované nejmodernější technikou. Prioritou je u nás domácí přístup a pohoda. Nabízíme hostům klid, pohodlí, domácí prostředí a ráno bohatou snídani. Vše za rozumnou cenu.

V osmdesátých letech naše rodina žila ve Velké Britanii a po revoluci jsme si přivezli kus ostrovní nálady zpět domů, na Valašsko. Nabízíme ubytování v britském „Bed And Breakfast“ stylu. Pohodlné, kompletně vybavené pokoje, včetně wi-fi sítě (zdarma). Nabízíme ubytování, které vyhovuje zákazníkům na cestách, jak pracovních, tak soukromých, rodinných, studijních, či sportovních. Přizpůsobíme se i potřebám hostů, kteří přijíždí na Vsetín služebně, pracovně. Umíme nabídnout lepší cenu při delším pobytu. Parkování aut je možno přímo před hotelem, kde jsou místa dopraní značkou vyhrazena pro hotelové hosty.

Objednání ubytovaní preferujeme telefonicky ( +420 603 803 812 ), či emailem ( ubytovani@hotelbritannia.cz ). Hosté mohou využít i nadnárodní rezervační systém Booking.com.

Hotel Britannia Vsetín se nachází uprostřed města, vše je na dosah ruky. Za bezmála 30 let u nás bylo ubytovaných také mnoho známých osobností z oblasti kultury i sportu. Nahlédnout můžete do naší kroniky. Město Vsetín leží v srdci Beskyd, na všechny strany jsou k dispozici zajímavá místa a turistické destinace. V letních měsících jsou oblíbené jsou poslední léta, po vybudování všudypřítomných cyklostezek, návštěvy Valašska za účelem cykloturistiky. Ve městě je několik nových půjčoven kol. U nás je možno kola uzamknout do garáže přes noc. Populární elektrokola je možno zde nabíjet. Fanoušci mířící na hokejová utkání mají po ruce legendární stadion Lapači, i vlakové nádraží.

Na hotelu je celkem 20 lůžek v devíti pokojích. Restauraci jsme v posledních letech zaměřili hlavně na obědy ve všedních dnech, kdy připravujeme denně nová jídla (obědová menu), v několika chodech. Restauraci jsme se však rozhodli v létě 2021 omezit (uzavřít), kvůli podmínkám jaké panují v restauračním prostředí, kdy pandemie covidu neumožňuje normálně fungovat, tak jak v předešlých 30ti letech. Bohužel.

Hotel Britannia tedy patří ubytovaným a jejich klidnému odpočinku a spánku. Ráno poskytujeme ubytovaným hostům bohaté snídaně dle jejich přání, včetně oblíbené „full english breakfast“. Doporučit můžeme mimo jiného k ochutnání i naše výborné domácí marmelády s kapkou single malt whisky, které si hosté i kupují s sebou domů.

pokračování


 
Hotel Britannia
Hotel Britannia
Hotel Britannia

Hotel Britannia
Hotel Britannia
Hotel Britannia

Hotel Britannia
Hotel Britannia
Hotel Britannia

Hotel Britannia
Hotel Britannia
Hotel Britannia